19
oktober
2023

Tsjechië ontmoet SWC

In oktober kwamen hier 12 leerlingen en 2 docenten uit Tsinov, Tsjechië, op bezoek. Vanuit de gedachte om leerlingen andere culturen en onderwijs mee te geven, zochten ze contact met ons. Onze leerlingen uit de leerlingenraad hebben hen twee mooie dagen bezorgd.

Ze namen kennis van ons onderwijs. Ze hebben gezien wat wij doen aan duurzaamheid en hoe onze leerlingenraad werkt.

Bij terugkomst kregen we deze foto’s. We zijn nu druk bezig om te onderzoeken of we met deze school een samenwerkingsverband kunnen opzetten zodat onze leerlingen in de toekomst ook bij hen kunnen komen kijken. Wordt vervolgd!

Dit bericht delen? Vooral doen!
Fiets APK
Maandag 16 oktober vond de jaarlijkse Friese Fiets APK plaats. Alle fietsen van de brugklasleerlingen werden gratis gekeurd volgens de keuringslijst van Veilig Verkeer Nederland. Alle goedgekeurde fietsen kregen een sticker en de...