14
februari
2023

Slotdag Inktaap project

Dinsdag 14 februari ging er een delegatie vwo 4-, 5- en 6- leerlingen met de bus naar Rotterdam om de slotdag van het Inktaap-project bij te wonen! De Inktaap is een scholierenboekenprijs die uitgereikt wordt aan een van de schrijvers van de drie genomineerde boeken die alle drie eerder al een grote prijs gewonnen hebben. Vanaf september tot en met januari hebben onze leerlingen deze drie boeken uitgebreid besproken onder leiding van mevrouw Bos, mevrouw De Langhe, mevrouw Boerrigter en mevrouw Stapper en daaruit kwam naar voren dat onze leerlingen het boek ‘Vaders die rouwen’ het beste vonden. Dat vond ook het grootste deel van de andere scholieren in Nederland en België, dus Carmien Michels, de schrijfster, won gisteren de Inktaap-prijs! Verder bestond de dag uit verschillende workshops en een talkshow met de schrijvers. Het was een enorm eind met de bus (en dan werden we vlak voor aankomst ook nog ‘aangehouden’ voor een steekproefcontrole door de politie!), maar gezellig was het! Ook het diner bij de grote gele M was een van de hoogtepunten. Een mooie dag!

Dit bericht delen? Vooral doen!
Leerlingen vwo 5 geven presentatie in Biosintrum
#trotsoponzeleerlingen •Donderdag 9 februari hebben Leanne van den Berg, Janna de Jong en Emilie Linker uit vwo 5 in het Biosintrum in Oosterwolde een presentatie gegeven. Er waren verschillende sprekers aanwezig die over de...