12
juni
2015

Geslaagden 2015

Met dit resultaat kan de vlag uit!

 

Kaderberoepsgerichte leerweg           

 

           

Grafimedia      

Justin Adema, Oosterwolde

Marcelina van Bruggen, Oosterwolde

Esmeé Dam, Boyl

Abigail Edenburg, Oosterwolde

Marcel de Jong , Nijeberkoop

Rick Koopstra, Appelscha

Kim van der Let , Oosterwolde

Niek van Middelaar, Donkerbroek

Jörny Ouwerkerk, Boyl

Kevin de Vries, Boyl

           

Verzorging algemeen 

Ylva Bosscher, Appelscha

Jordy Gravemaker, Appelscha

Myrte Oosterhof, Donkerbroek

Coby Posthumus, Oosterwolde

           

Zorg & Welzijn Breed 

Sanne van den Broek, Haulerwijk

Kristy de Haan, Haule

Shanna Hogewind, Oosterwolde

Danja Hut, Haulerwijk

Ilse Jasper, Appelscha

Tamara Jongsma, Appelscha

Nine Martens, Appelscha

Kirsten de Valk, Oosterwolde

Asmara Veenstra, Oldeberkoop

Ilse Winters, Elsloo

           

Produceren,  installeren en energie   

Andrew van Asperen, Oosterwolde

Eric Bosch, Makkinga

Sander van der Laan, Haule

Dave van der Veen, Oosterwolde

Nick Willems, Donkerbroek

André van de Wolfshaar, Haule

           

Bouwen,  wonen en interieur  

Ricardo Hofstra            , Oosterwolde

           

Basisberoepsgerichte leerweg

           

Verzorging algemeen 

Emily Blokzijl, Veenhuizen

Manon Damstra, Fochteloo

Martha de Jong , Oosterwolde

Sara Klok, Oosterwolde

Carlijn Schild, Veenhuizen

Esther Thijs, Veenhuizen

Armando van der Veen, Veenhuizen

           

Zorg & Welzijn Breed 

Sanne Donker, Oosterwolde

Paramita Hattu, Oosterwolde

Maartje van der Helm, Oosterwolde

Jomaya de Kock, Oosterwolde

Denise Zwier, Bakkeveen

           

 

 

Produceren,  installeren en energie   

Ronald Asma, Donkerbroek

Edo Bijker, Oosterwolde

Sander Brink, Oosterwolde

Dylan ten Cate, Oosterwolde

Wim Fledderus, Donkerbroek

Jeffrey de Jong            , Oosterwolde

Christiaan Knippenborg , Oosterwolde

Taede Schaafsma, Appelscha

Joop de Vries, Makkinga

           

Bouwen,  wonen en interieur  

Coert de Bie, Makkinga

André Heeroma , Oosterwolde

Arjan de Jong, Donkerbroek

Daniël de Jong, Oosterwolde

Deamen Ouwerkerk, Boyl

Ramon Ouwerkerk, Boyl

Dani Stoker, Appelscha

Lisanne Zittema, Oosterwolde

           

 

 

Mavo   

Reham Abdel Aziz, Haulerwijk

Sybren Attema  , Oosterwolde

Tristan Bangma , Donkerbroek

Stefan van den Berge, Appelscha

Anouschka Betten, Oosterwolde

Wout de Bie, Makkinga

Sheila de Boer, Appelscha

Gert Jan Bosma, Oosterwolde

Bart Bouma, Veenhuizen Dr

Tessy van der Burgt, Oosterwolde

Tim Dijksterhuis, Haule

Lokke Dijkstra, Donkerbroek

Merijn Dijkstra, Appelscha

Anne Laura Douma, Oosterwolde

Ruben Duym, Oosterwolde

Wilco Eggenkamp, Oosterwolde

Debbie Eizinga, Appelscha

Ilse Ekkels, Oosterwolde

Janneke Eppinga, Smilde

Lobke Fredericks, Langedijke

Tim Gorter, Oosterwolde

Jurjen de Haan, Donkerbroek

Shandor Ham, Ravenswoud

Iwan Heeroma, Ravenswoud

Karin van Helden, Oosterstreek

Henk Jan Hendriks, Hemrik

Jelmer Hoeksma, Oosterwolde

Emiel Hoogeveen, Oosterwolde

Pieter Hoogstra , Appelscha

Max van der Horn van den Bos , Donkerbroek

Iris Huizenga, Appelscha

Sander Jansen, Oosterwolde

Anniek Jansma, Makkinga

Kylian Janssen, Appelscha

Merel de Jong, Oosterwolde

Ruben de Jonge, Boyl

Rilana Kanon, Veenhuizen Dr

Martine Kleinhoven, Boyl

Ruben Kleinhoven, Boyl

Larissa Knippenborg, Appelscha

Danique Linker, Oosterwolde

Maayke Menger, Donkerbroek

Amber van der Molen, Hoornsterzwaag

Leilah Nijboer, Oosterwolde

Bo Oudhof, Nijeberkoop

Leslie Peters, Langedijke

Frauke Pool, Jubbega

Hilde Pool, Bakkeveen

Roderick Prakken, Oosterwolde

Wessel van Schaick, Appelscha

Jermo Siahaya, Oosterwolde

Désireé Snippe , Oosterwolde

Jantina Taekema, Hemrik

Jesper Tolhuis, Oosterwolde

Naomi Veenstra, Oldeberkoop

Lisa Vermaning , Oosterwolde

Jordi de Vries, Donkerbroek

David de Waal, Hoornsterzwaag

Maxine van der Wal, Oosterwolde

Kim de Weerd, Oosterwolde

Leslie Wieland, Oosterwolde

Robin Wielink, Appelscha

Wieneke Wiering, Donkerbroek

Twan de Witte, Drachten

Stefan Woldman, Haulerwijk

Laura Ypenga, Oosterwolde     

 

 

 

VWO   

Sasha Adema, Hemrik

Koen Baarda, Waskemeer

Eeke Bastiaansen, Appelscha

Margot van den Beukel, Appelscha

Erwin Borger, Oosterwolde

Jeffrey Bos, Appelscha

Dieuwke Bosscha, Appelscha

Lara van Burgsteden, Oosterwolde

Mees van der Donk, Donkerbroek

Maarten Duin, Veenhuizen Dr

Hilde Eggen, Elsloo Fr

Liza Eijbergen, Elsloo Fr

Rob Fredericks, Langedijke

Bastiaan de Groot, Boyl

Milan Grotenboer, Oosterwolde

Jelco Hamstra, Makkinga

Nynke van der Heide, Oosterwolde

Joke Hoekstra, Makkinga

Michèle Hoekstra, Appelscha

Sietske Hoekstra, Oosterwolde

Olof Huiberts, Donkerbroek

Thom Klein, Appelscha

Ellen van 't Klooster, Haule

Lidewij van 't Klooster, Oldeberkoop

Leron Kok, Oosterwolde

Clazina Kwakernaak, Oosterwolde

Esmée Mangoensoewito, Oosterwolde

Janco van der Molen, Hoornsterzwaag

Björn Noordam, Appelscha

Tjarda Oenema, Appelscha

Afien Ploeg, Fochteloo

Vera Pol, Veenhuizen Dr

Justin Postma, Oosterwolde

Floris Rotteveel , Appelscha

Dana Schadenberg, Oosterwolde

Rik Slomp, Hemrik

Jesse Smits, Oosterwolde

Jorn Steenbergen, Oosterwolde

Siènne Stoker   , Oosterwolde

Jildou Teerenstra, Haulerwijk

Ellis Tolsma, Oosterwolde

Ilse van der Veen, Oosterwolde

Allard Veenstra, Appelscha

Floor Visser, Makkinga

Loes Visser, Makkinga

Erwin van der Wal, Donkerbroek

Alana Wijnsma, Oosterwolde

Jorrit van Zanten, Oosterwolde

           

 

 

Havo   

Karst van den Akker, Haule

Omar Al-Kahef, Wijnjewoude

Henno Beijert, Haulerwijk

Menno van den Berge, Appelscha

Adina Bergsma , Jubbega

Sil Bollen, Elsloo

Marlies Booijink            , Haule

Brian Boomsma, Wijnjewoude

Anton Bouma, Veenhuizen Dr

Maureen Bult, Makkinga

Chaylah Carruth, Jubbega

Silvan ten Cate, Appelscha

Marisa Cortes Moreno, Oosterwolde

Jan-Willem van Dalen, Donkerbroek

Ilse Derksen, Oosterwolde

Freddie Dijk, Oosterwolde

Jennie Dobbe, Makkinga

Tomas Dolman, Makkinga

Dian van der Duin, Oosterwolde

Sofie Duin, Veenhuizen Dr

Lisanne Dutmer , Veenhuizen Dr

Lotte Eijer, Oosterwolde

Liesbeth Faber, Nijeberkoop

Lutske Godrie, Elsloo

Janine Gorter, Appelscha

Nathalie Gorter, Oosterwolde

Jarno de Haan, Oosterwolde

Renate Heida, Wijnjewoude

Krijn Hemminga, Haule

Myrthe Hoekstra, Oosterwolde

Patrick Hoogewoonink, Elsloo

Janey Huibers, Jubbega

Anna Huiberts, Donkerbroek

Tim Huisman, Haulerwijk

Daniël de Jong, Oosterwolde

Jesse de Jong, Wijnjewoude

Kaay de Jong, Wijnjewoude

Pascha Kasteel , Appelscha

Timo Kats, Oosterwolde

Rianne Kiemel, Bakkeveen

Rob Klaverboer , Oosterstreek

Esther Klever, Appelscha

Alies Kort, Appelscha

Manon Kortleve , Fochteloo

Jesper Kraakman, Boyl

Max-Sybren Kremer, Donkerbroek

Jonna Kroese, Langedijke

Lisanne Kuipers, Oosterwolde

Chris Lammers, Oosterwolde

Roy Liemborg, Haulerwijk

Marte Marra, Hemrik

Jasper Mocking            , Veenhuizen Dr

Marissa Muijselaar, Oosterwolde

Michael Muusse, Appelscha

Iris Nijboer, Hemrik

Eliano Patty, Oosterwolde

Riëlle van der Ploeg, Appelscha

Jasmijn Prins, Makkinga

Sibren Reekers, Oosterwolde

Leonie van Riessen, Oosterwolde

Isa Slomp, Hemrik

Aaron Smit, Oosterwolde

Joppe Smit, Jubbega

Verena Sok, Haulerwijk

Tom Steg, Appelscha

Jessie Stevens, Oosterwolde

Kim Tolboom, Elsloo Fr

Audrey Tolner, Veenhuizen Dr

Véronique van der Vegt , Makkinga

Pieter Verweij, Veenhuizen

Evelien Visser, Donkerbroek

Jarno Vos, Appelscha

Mariska de Vries, Donkerbroek

Sanne Wolters, Haule

Sander Woltinge, Appelscha

Anne Zwart, Appelscha

Dit bericht delen? Vooral doen!
Voorlichting decanaat 8 en 13 april
De presentatie van de voorlichting van het decanaat op 8 april aan MAVO 4 kunt u hier terugkijken. De presentatie van de voorlichting van het decanaat op 14 april aan MAVO 3 kunt u hier terugkijken.