13
juni
2013

Geslaagden 2013

In het eerste tijdvak zijn geslaagd:

Basisberoepsgerichte leerweg 4

Bouwtechniek - fijnhoutbewerking

André van Hunen,Donkerbroek

Bouwtechniek Timmeren

Casper Veenema,Donkerbroek

Elektrotechniek

Robin de Vries,Boyl,

Metalektro

Gijs Braacx,Oosterwolde
Maikel Ho-Sam-Sooi,Oosterwolde
Henk Jansma,Donkerbroek
Hilbrand Mulder,Haule
Raimond Reinders,Haule
Jurriën Wermink,Oosterwolde
Jordy Wijntjes,Elsloo

Verzorging algemeen

Justin de Jager,Oosterwolde
Daniël Otter,Appelscha
Daniek Schaafsma,Appelscha
Lars Zwaagstra,Donkerbroek

Zorg & Welzijn Breed

Silay Cakir,Oosterwolde
Chantal Doldersum,Oosterwolde
Linda de Haan,Haule
Liona de Jong,Oosterwolde
Ilona Klein,Smilde
Martha Nussy,Oosterwolde
Roxy de Vries,Oosterwolde

Kaderberoepsgerichte leerweg

Zorg & Welzijn breed

Julia de Bie,Makkinga
Ryanne Boersma,Oosterwolde
Manon van Bolhuis,Appelscha
Valensia Bouma,Appelscha
Joyce Buikema,Nijeberkoop
Iris Donker,Oosterwolde
Brechtsje Dros,Donkerbroek
Denise Epema,Appelscha
Aranka ten Hoor,Oosterwolde
Jessy Huiting,Oosterwolde
Anna Huizinga,Oosterwolde
Indyra Hummel,Ravenswoud
Jessica van den Hurk,Langedijke
Sanne Knol,Oosterwolde
Charlotte Laan,Hoornsterzwaag
Lucinda Stoit,Oosterwolde
Melanie Tol,Haulerwijk
Gertina Veerenhuis,Donkerbroek
Leonie Weide,Appelscha
Fenna Willemsma,Ravenswoud
Rebecca Zijlstra,Oosterwolde

Metalektro

Jordi Akker,Haulerwijk
Mark Beijert,Waskemeer
Michel Krans,Veenhuizen
Edwin Veening,Boyl

Metaaltechniek

Robin Blaauw,Appelscha
Stefan de Graaf,Appelscha

Commercieel Design

Martin Beuker,Ravenswoud
Stefan Goddijn,Boyl
Bart Hoogenkamp,Oosterwolde
Mehmet Kabak,Oosterwolde
Hester Popkema,Hoornsterzwaag
Maureen Posthumus,Appelscha

Bouwtechniek Fijnhoutbewerking

Alex de Beer,Oosterwolde
Laura van Lieshout,Appelscha

Mavo

Sophia Abdi,Appelscha
Menno van den Berge,Appelscha
Romana van den Boogaard,Gorredijk
Jordy Bouwman,Oosterwolde
Thiandra Bult,Langedijke
Marjan Cats,Nijeberkoop
Margriet Damstra,Ravenswoud
Sjim van Dinten,Noordwolde
Jennie Dobbe,Makkinga
Anouk Duin,Oosterwolde
Anna Eisen,Oosterwolde
Marit Elsinga,Veenhuizen
Kris Galama,Haulerwijk
Inge Gorter,Langedijke
Mark Harmsma,Oosterstreek
Karlijn Heerspink,Oosterwolde
Celine Heimans,Oosterwolde
Bram van Hengstum,Appelscha
Arjan van de Hoef,Appelscha
Robert Hollander,Veenhuizen
Esther Hoogenberg,Appelscha
Marijs Hoogenraad,Langedijke
Anique Hoogeveen,Appelscha
Patrick Hoogewoonink,Elsloo
Ismena Jagersma,Oosterwolde
Eline Jansen,Oosterwolde
Alexander Jennen,Oosterwolde
Lisanne de Jong,Ravenswoud
Miriam Joormann,Donkerbroek
Ryan de Kock,Oosterwolde
Mathijs Kompaan,Oosterwolde
Arno Kruims,Een
Bas van der Mark,Oosterwolde
Nina Menger,Hemrik
Diana Middelbos,Haule
Tjesse Minkes,Hemrik
Urban Mulder,Veenhuizen
Rob Nijholt,Donkerbroek
Kristina Oosterbaan,Drachten
Carolina Oosterhof,Oosterwolde
Clarissa Peursum,Oosterwolde
Inge Prinsen,Oosterwolde
Louwrens de Reus,Oosterwolde
José Rinsma,Oosterwolde
Joey Sijbring,Haulerwijk
Amber Staal,Oosterwolde
Tom Steg,Appelscha
Esmée Theil,Appelscha
Gezina Theunisse,Drachten
Mark Tolboom,Elsloo
Werner Tuinstra,Oosterwolde
Lisa van der Veen,Oosterwolde
Bram de Vegt,Oosterwolde
Jurre Velsma,Wijnjewoude
Miranda Venema,Haulerwijk
Brigit Verbaarschot,Wateren
Sjoerd Visser,Hemrik
  Lisa de Vries,Appelscha
Lars van der Wal,Makkinga
Nathasja Wesseling,Appelscha
Gerrit Wesstra,Appelscha
Suzanne Wolters,Appelscha
Mastan Zankana,Oosterwolde

Havo

Maartje Aukema,Wijnjewoude,
Ruben Bakker,Oosterwolde,
Kevin Baron,Oosterwolde,
Sarah van den Berg,Oosterwolde,
Lisse de Bie,Makkinga,
Eline de Boer,Elsloo,
Liza Borkhuis,Oosterwolde,
Esra van den Bos,Oosterwolde,
Dieuwke Bosscha,Appelscha,
Björn Braaksma,Jubbega,
Dana Brik,Oosterwolde,
Sander van Bruggen,Veenhuizen,
Leana Buikema,Nijeberkoop,
Wianne van der Burg,Oosterwolde,
Marleen van Burgsteden,Elsloo,
Ronald Cirgofer,Oosterwolde,
Froukje van Dalen,Bakkeveen,
Marjon van Dam,Oosterwolde,
Mariska Duin,Oosterwolde,
Lotte Eijbergen,Elsloo,
Sharissa Elmers,Appelscha,
Jeen Eppinga,Oosterwolde,
Jelmer Faber,Hemrik,
Jente Friso,Lippenhuizen,
Merel Gaykema,Wateren,
Dagmar van Ginkel,Veenhuizen,
Fiona Goettsch,Fochteloo,
Marijn Gols,Zorgvlied,
Elleke Gorter,Makkinga,
Kevin Gorter,Oosterwolde,
Bastiaan de Groot,Boyl,
Eveline Heeringa,Oosterwolde,
Angela Heida,Wijnjewoude,
Lydia Heida,Haule,
Jurriën van den Hengel,Appelscha,
Jorrit Hiemstra,Appelscha,
Mariska Hoffland,Appelscha,
Jelmer Hulsman,Oosterwolde,
Robin Keuning,Oosterwolde,
Eline Kiers,Waskemeer,
Marlies van 't Klooster, Appelscha
Joran Kok,Oosterwolde,
Richard van der Kolk, Oosterwolde
Beint Kroese,Langedijke,
Yasmin Latupella,Oosterwolde,
Mark van Leijden,Oosterwolde,
Iris Leunge,Appelscha,
Mo van der Linden,Appelscha,
Iris Louwes,Oosterwolde,
Atena Mahboubian,Oosterwolde,
Fimme Marra,Hemrik,
Lucia Martens,Appelscha,
Bas Mulder,Oosterwolde,
Esmee Mulder,Appelscha,
Joyce Mulder,Veenhuizen,
Sieger Neimeijer,Donkerbroek,
Josina Patty,Oosterwolde,
Luko Reinders,Makkinga,
Corinne Rijpkema,Makkinga,
Hessel Rooks,Donkerbroek,
Lara Schouten,Oosterwolde,
Marrit Sipkes,Appelscha,
Jesse Smits,Oosterwolde,
Fleur van Son,Appelscha,
Fenna Spoelstra,Oosterwolde,
Reinder Sterk,Leeuwarden,
Frédérique Ternede,Makkinga,
Chantal Tiekstra,Oosterwolde,
Marleen Tingen,Fochteloo,
Wesley van der Veen,Veenhuizen,
Dominique Veenstra,Wateren,
Kirsten Veenstra,Oldeberkoop,
Mark Vos,Oosterwolde,
Jeroen de Vries,Appelscha,
Karen de Vries,Oosterwolde,
Nynke de Vries,Haulerwijk,
Sjoerd Jan de Vries,Wijnjewoude,
Jikkie van Weperen,Fochteloo,
Dorien Wesseling,Appelscha,
Cecilia Wieland,Oosterwolde,
Irene Woltinge,Appelscha,
Hendrik van der Woude,Oosterwolde,
Thomas van der Zee,Oosterwolde,


Vwo

Bianca Bakker,Wijnjewoude,
Hidde Bastiaansen,Appelscha,
Arjen de Boer,Oosterwolde,
Janco van Buiten,Appelscha,
Jesse Buiteveld,Appelscha,
Jelmer van der Burg,Oosterwolde,
Linda van Burgsteden,Elsloo,
Hilde Van Dalen,Donkerbroek,
Margriet Faber,Nijeberkoop,
Kirsten Golverdingen,Hemrik,
Jenmar de Graaf,Elsloo,
Martijn de Gruijter,Fochteloo,
Sandra de Haan,Oosterwolde,
Colin Heimans,Oosterwolde,
Wilbert Hilhorst,Haulerwijk,
Joëlle Hoeksma,Oosterwolde,
Marco Hoekstra,Haule,
Eveline ten Hoor,Haulerwijk,
Bart de Jong,Haule,
Ruben de Jong,Appelscha,
Eline Jorritsma,Zorgvlied,
Jacco Joustra,Oosterwolde,
Permata de Kock,Oosterwolde,
Sharmaine Linker,Oosterwolde,
Joachim Minnaert,Oosterwolde,
Jop Mulder,Oosterwolde,
Minke Oenema,Appelscha,
Rik van der Ploeg,Haulerwijk,
Edo Postma,Hemrik,
Carmen Roebersen,Oosterwolde
Nynke Rozeveld,Appelscha,
Lisa van Son,Appelscha,
Aletta Steensma,Oosterwolde,
Karsjen Tamminga,Hoornsterzwaag,
Bregje Tingen,Appelscha,
Bregje Tjallinks,Oosterwolde,
Amber Veenstra,Oosterwolde,
Janny Vledder,Oosterwolde,
Sanne Vloet,Donkerbroek,
Gert-Jan de Weerd,Oosterwolde,
Jarno Wilms,Oosterwolde,
Luco van de Wolfshaar,Haule,
Michelle Yang,Appelscha,
Mirjam van Zanten,Oosterwolde,
William Zijlstra,Appelscha,

 

 

Dit bericht delen? Vooral doen!
examenuitslag eerste tijdvak
De examentijd is altijd al een spannende tijd en de spanning is alleen maar toegenomen Werd vorig school jaar de eerste verzwarende maatregel doorgevoerd met een onafgerond gemiddelde van tenminste een 5,5 of hoger voor alle centraal...