19
maart
2018

Finale dichtwedstrijd ‘Dichter bij 4 mei’

Afgelopen zaterdag 17 maart vond de finale plaats van de dichtwedstrijd ‘Dichter bij 4 mei’.

Tien finalisten streden om dat felbegeerde plekje op de Dam op 4 mei van dit jaar. Maar liefst vijf van die tien finalisten waren leerlingen van onze school. Gytha te Nijenhuis (17) uit Surhuisterveen was de winnares. Dat is natuurlijk jammer voor ons en onze leerlingen, maar…alle drie de ‘tweede plaatsen’ zijn door onze leerlingen gewonnen:

Daan van Bruggen uit 6 atheneum mag zijn gedicht op 4 mei voordragen tijdens de herdenking bij voormalig kamp Vught;
Ilja Boersma uit de derde klas draagt haar gedicht voor tijdens de 4 meiherdenking in Westerbork;
Maaike Ouderkerken uit klas 3 draagt haar gedicht voor tijdens de herdenking van de bevrijding van kamp Amersfoort op   donderdag 19 april.

Dit bericht delen? Vooral doen!
Terugkomdag
Op vrijdag 16 maart vond de derde terugkomdag van het Stellingwerf College plaats. Er kwamen oud-leerlingen van de havo en het vwo terug naar school om in gesprek te gaan met leerlingen in havo 4, havo 5, vwo 4, vwo 5 en vwo 6. Tijdens de...