03
april
2018

College Carrousel Rijksuniversiteit Groningen

Dinsdag 3 april zijn onze leerlingen vwo4 naar de College Carrousel van de Rijksuniversiteit Groningen geweest.

De excursie vond plaats in het kader van studieoriëntatie en op deze dag werd ervaren wat wetenschappelijk onderzoek inhoudt. De leerlingen kregen colleges en volgden werkgroepen die gekoppeld zijn aan hun vwo-profiel: N&T, N&G, E&M of C&M. Het middagprogramma werd georganiseerd door de studieverenigingen. De leerlingen maakten op een interactieve manier kennis met verschillende studies en faculteiten van de RuG. Het was een informatieve en gezellige dag.

 

Dit bericht delen? Vooral doen!
Leerlingen Stellingwerf College exposeren in Culturele Hoofdstad Leeuwarden
In Schouwburg De Harmonie Leeuwarden zijn momenteel kunstwerken te bewonderen van Dagmar Gorter, Daan Miedema, Mees Vries en Manon ten Hoor. Het werk van deze vier leerlingen is uitgekozen om onze school te kunnen vertegenwoordigen op de...