04
december
2019

CKV excursie Mavo 3

Op woensdag 4 december zijn we met de beide MAVO 3 klassen op CKV-excursie geweest. In Leeuwarden zijn we naar het Fries Museum geweest en daar hebben we de tentoonstelling van Erik van Hove bezocht. En n.a.v. deze tentoonstelling hebben onze leerlingen tijdens een workshop een eigen brommer ontworpen en geknutseld.

Aan het eind van de ochtend in de bus naar Drachten. Daar kregen onze leerlingen een workshop Drama, waaruit bleek dat we hele getalenteerde leerlingen hebben.

Daarna de indrukwekkende theatervoorstelling “B-Boy” over breakdance.

Kortom een geslaagde dag waarin alle leerlingen geweldig hebben meegedaan.

 

Dit bericht delen? Vooral doen!
Uitnodiging informatieavond verrijkt- en versneld vwo
Op dinsdag 3 december a.s.is er een informatieavond voor de ouders en leerlingen uit groep 8 over wat verrijkt- en versneld vwo precies inhoudt en hoe de toelatingsprocedure eruit ziet. Ook kunnen de leerlingen een tweetal voorbeeldlessen...