07
juni
2018

B2A bezoekt Stellinghaven

Donderdag 7 juni j.l. brachten wij met onze leerlingen van  B2A Zorg & Welzijn een bezoek aan Stellinghaven in Oosterwolde.

Dit was niet zomaar een bezoekje, maar een activiteit voor de bewoners waarbij wij onze assistentie hebben verleend. Voor 32 bewoners werd er een barbecue georganiseerd. Omdat het buiten tropisch warm was werd er binnen gegeten. De tafels waren feestelijk gedekt door onze leerlingen en ook de versiering van het restaurant werd door hen verzorgd. De bewoners werden allen voorzien van een bordje met lekkernijen van de barbecue, wat drinken en een dessert.

Een waardevolle ontmoeting tussen jong en oud. Zowel de bewoners als de leerlingen hebben genoten van deze activiteit!

 

Dit bericht delen? Vooral doen!
Stellingwerf College vaart mee met Pride Leeuwarden
Zevenentwintig boten hebben afgelopen zaterdag meegevaren met Pride Leeuwarden. Op een feestelijke en kleurrijke manier is daarmee de boodschap overgebracht: ‘Iedereen is goed, zoals hij of zij is’! Dit jaar, mede omdat Leeuwarden...