07
juni
2018

B2A bezoekt Stellinghaven

Donderdag 7 juni j.l. brachten wij met onze leerlingen van  B2A Zorg & Welzijn een bezoek aan Stellinghaven in Oosterwolde.

Dit was niet zomaar een bezoekje, maar een activiteit voor de bewoners waarbij wij onze assistentie hebben verleend. Voor 32 bewoners werd er een barbecue georganiseerd. Omdat het buiten tropisch warm was werd er binnen gegeten. De tafels waren feestelijk gedekt door onze leerlingen en ook de versiering van het restaurant werd door hen verzorgd. De bewoners werden allen voorzien van een bordje met lekkernijen van de barbecue, wat drinken en een dessert.

Een waardevolle ontmoeting tussen jong en oud. Zowel de bewoners als de leerlingen hebben genoten van deze activiteit!

 

Dit bericht delen? Vooral doen!
Sportdag derde klassen
Woensdag 30 mei was er een sportdag voor de 3 e klas. De leerlingen konden kiezen uit verschillende onderdelen. Korfbal, softbal, voetbal en handbal. Op 2 locaties werd er gesport. Op de DIO velden en op het gym veld. Met veel enthousiasme...